Markowe torebki

Markowe torebki

Torebki markowe tak naprawdę zarezerwowane są dla nielicznych kobiet, gdyż kosztują nieziemsko dużo, bowiem ich zakup wiąże się z wydatkiem około kilku tysięcy złotych, a czasami nawet i więcej.

Owszem, są one bajeczne, jedyne w swoim rodzaju i każda pani marzy o tym, aby posiadać chociaż jedną z nich w swojej kolekcji. Dlatego, aby pomóc w realizacji tych marzeń coraz częściej powstają wypożyczalnie torebek znanych producentów (zwykle w Stanach Zjednoczonych), ewentualnie pozostaje nam jeszcze czekać na wyprzedaże posezonowe lub szukać perełek na aukcjach internetowych. Wśród znanych marek odzieżowych największym uznaniem cieszą się torebki od Prady.

Przede wszystkim, warto podkreślić to, iż jest to najbardziej rozpoznawany dom mody na świecie, w którym ubierają znani celebryci, gwiazdy filmu, sportu czy muzyki. Oczywiście, firmowe torebki wykonane są z najlepszych tkanin, np. skóry i zamszu, a także charakteryzują się wyszukanymi fasonami, motywami oraz wzorami. A, co najważniejsze wykonane są z ogromną precyzją. Poza tym, stanowią połączenie prostoty z elegancją, za co od lat cenią je wszystkie kobiety. Jeśli chodzi o najnowszą kolekcję, to dominować będą torebki z klamrą, akcenty futerkowe i motyw skory węża. Ponadto, w dalszym ciągu modne będą kuferki i gniecione, marszczone tkaniny bez usztywnień oraz prostokątne kształty.

Natomiast wśród polskich marek, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością także na świecie na uwagę zasługują torebki Wittchena. Oczywiście mowa tu o ekskluzywnej galanterii skórzanej, której wartość doceniają również zagraniczni producenci. Trzeba wyraźnie podkreślić to, iż w najbliższym sezonie markowe torebki będą stworzone  z najrozmaitszych gatunków skór, m.in. naturalnej, owczej, stylizowanej na strusia czy ręcznie malowanej. Poza tym, będą one nas kusić metalicznymi szarościami, krwistą czerwienią, a także orientalnymi barwami jak turkus i fiolet.

Poza tym, najnowszą kolekcję zdominują malutkie torebki z długim paskiem, w szczególności klasyczne, proste fasony. Oprócz tego, mile widziane będą futerkowe dodatki i łańcuszki w miejscu paska. Wśród polskich marek warto tu także wymienić torebki skórzane Batycki, które śmiało mogą konkurować z innymi znanymi światowymi producentami. Przede wszystkim, ich znakiem rozpoznawczym jest bursztyn, które dekoruje luksusowe torebki. Ogromną ich zaletą jest umiar i dbałość o szczegóły oraz niesamowity, unikalny wygląd, dlatego pokochały je kobiety na całym świecie.


Powiązane artykuły