Markowe torebki

Markowe torebki

Torebki markowe tak naprawdę zarezerwowane są dla nielicznych kobiet, gdyż kosztują nieziemsko dużo, bowiem ich zakup wiąże się z wydatkiem około kilku tysięcy złotych, a czasami nawet i więcej.

Owszem, są one bajeczne, jedyne w swoim rodzaju i każda pani marzy o tym, aby posiadać chociaż jedną z nich w swojej kolekcji. Dlatego, aby pomóc w realizacji tych marzeń coraz częściej powstają wypożyczalnie torebek znanych producentów (zwykle w Stanach Zjednoczonych), ewentualnie pozostaje nam jeszcze czekać na wyprzedaże posezonowe lub szukać perełek na aukcjach internetowych. Wśród znanych marek odzieżowych największym uznaniem cieszą się torebki od Prady.

[[AD]]

Przede wszystkim, warto podkreślić to, iż jest to najbardziej rozpoznawany dom mody na świecie, w którym ubierają znani celebryci, gwiazdy filmu, sportu czy muzyki. Oczywiście, firmowe torebki wykonane są z najlepszych tkanin, np. skóry i zamszu, a także charakteryzują się wyszukanymi fasonami, motywami oraz wzorami. A, co najważniejsze wykonane są z ogromną precyzją. Poza tym, stanowią połączenie prostoty z elegancją, za co od lat cenią je wszystkie kobiety. Jeśli chodzi o najnowszą kolekcję, to dominować będą torebki z klamrą, akcenty futerkowe i motyw skory węża. Ponadto, w dalszym ciągu modne będą kuferki i gniecione, marszczone tkaniny bez usztywnień oraz prostokątne kształty.

Natomiast wśród polskich marek, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością także na świecie na uwagę zasługują torebki Wittchena. Oczywiście mowa tu o ekskluzywnej galanterii skórzanej, której wartość doceniają również zagraniczni producenci. Trzeba wyraźnie podkreślić to, iż w najbliższym sezonie markowe torebki będą stworzone  z najrozmaitszych gatunków skór, m.in. naturalnej, owczej, stylizowanej na strusia czy ręcznie malowanej. Poza tym, będą one nas kusić metalicznymi szarościami, krwistą czerwienią, a także orientalnymi barwami jak turkus i fiolet.

Poza tym, najnowszą kolekcję zdominują malutkie torebki z długim paskiem, w szczególności klasyczne, proste fasony. Oprócz tego, mile widziane będą futerkowe dodatki i łańcuszki w miejscu paska. Wśród polskich marek warto tu także wymienić torebki skórzane Batycki, które śmiało mogą konkurować z innymi znanymi światowymi producentami. Przede wszystkim, ich znakiem rozpoznawczym jest bursztyn, które dekoruje luksusowe torebki. Ogromną ich zaletą jest umiar i dbałość o szczegóły oraz niesamowity, unikalny wygląd, dlatego pokochały je kobiety na całym świecie.