Śliczne torebki dziewczęce

Śliczne torebki dziewczęce

Nie wątpliwie nie sposób zaplanować ciekawego i pomysłowego stroju dla dziecka bez uwzględnienia najróżniejszych dodatków i galanterii. Nasze młode damy pragną przecież wyglądać równie pięknie jak ich mamy, niezależnie od okazji. Aby dopełnić dziewczęcego stroju, przygotowanego na specjalną okazję lub ważne dla dziecka wydarzenia, należy także pomyśleć nad zakupem odpowiedniej torebki.

Inną galanterię dopasujemy przecież do sukni balowej, inną do komunijnej alby czy sportowej, letniej sukienki na plażę.
Torebkę dla dziecka należy przede wszystkim dopasować do rodzaju kreacji, w jakiej chce pokazać się na swojej uroczystości. Do odświętnych, balowych sukienek pasują przede wszystkim różnego rodzaju małe torebeczki, niejednokrotnie ozdabiane kolorowymi dżetami, diamencikami lub misternymi haftami. Mogą one być zarówno podręczne lub zaopatrzone w długi pasek lub łańcuszek, ułatwiający przerzucenie przez ramię. Celem łatwego otwierania i zamykania torebki, najczęściej stosuje się pojedyncze guziczki, zamki błyskawiczne lub rzepy. Niekiedy, modele wieczorowych torebek dla dziewczynek mogą być też zapinane na dekoracyjne guziki lub pętelki.
Z kolei do eleganckich sukienek komunijnych i klasycznych alb należy dobrać delikatną, białą lub kremową torebkę. Wiele z modeli przeznaczonych dla dzieci komunijnych to torebki plecione lub szydełkowane. Nierzadko spotkać się można także ze specjalnymi woreczkami, ściąganymi sznureczkiem lub gumką, które wykonuje się z takiego samego materiału jak spódnice sukienek. Torebkę taką wyposaża się ponadto w krótkie rączki i nierzadko naszywa się na nich ozdobne, religijne hafty ze złotej lub srebrnej nici.
Torebki dla dziewczynek to rozmaitość kolorów i wzorów. Na codzienne wyjścia możemy sprawić dziecku kolorową torebeczkę na długim pasku, który będzie wygodny i nie spowoduje zgubienia zawartości. Najczęściej akcesoria takie wykonuje się z dzianiny, materiału, cienkiej skórki lub barwnych, plecionych sznureczków. Nierzadko znaleźć można również modele zrobione z koralików czy nawet modnej i ekologicznej wikliny. Dobór dziecięcej galanterii zależy w główne mierze od nas samych, naszych potrzeb i oczekiwań oraz upodobań dziecka, które przecież pragnie wyglądać ślicznie i elegancko.