Torebki, torby i plecaki

Torebki, torby i plecaki

Damskie torebki i torby w klasycznych, eleganckich fasonach, skórzane – koloru czarnego, brązowego, wiśniowego i beżowego. Niewielkie torebki wyjściowe oraz nieco większe do biura. Skórzane dyplomatki, walizeczki i kuferki. Spośród torebek codziennych oferujemy duży wybór kształtów, fasonów i kolorów oraz materiałów, z których są uszyte.

Największą grupę stanowią tutaj torebki duże, najmodniejsze w tym sezonie, kolorowe, wykonane ze skóry ekologicznej lub materiałów skóropodobnych. Sporo jest również torebek płóciennych oraz koszyków na lato.
Warto dobierać torebki i torby do kolorystyki obuwia.

Męskie saszetki na dokumenty oraz dyplomatki wykonane są przeważnie ze skóry. Wśród dyplomatek można znaleźć płaskie teczki, przeznaczone do przenoszenia dokumentów oraz walizeczki, wyposażone dodatkowo w kodowany zamek z kłódką lub tylko z szyfrem.

Torby sportowe i plecaki pochodzą od producentów tego typu produktów – polskich i zagranicznych. Wykonane są z wodoodpornych materiałów, w zależności od przeznaczenia posiadają dodatkowe kieszonki na mapy, kaski, rękawice, butelkę z wodą i inne. Odrębną grupę stanową torby na komputery przenośne oraz aparaty fotograficzne. Mają one wewnętrznie regulowaną wielkość przegródek, aby dostosować do kształtu sprzętu oraz posiadają wiele dodatkowych niewielkich kieszonek na drobiazgi.

Niektóre modele toreb komputerowych posiadają dodatkowe zabezpieczenie w postaci szyfrów. Wykonane są z podwójnie i potrójnie zastosowanych warstw materiałów wodoodpornych i wewnętrznych miękkich otulin, dla zabezpieczenia sprzętu przez uszkodzeniem. Torby produkują renomowani producenci galanterii polscy, jak również zagraniczni.