Torebki skórzane, lakierowane , zamszowe

Torebki skórzane, lakierowane , zamszowe

Nie ulega wątpliwości to, że żadna kobieta nie może się obejść torebki, nawet kiedy wychodzi tylko po bułki do sklepu. Oczywiście, kobieca torebka powinna być nie tylko ładna, ale i praktyczna, a także pasować do większości strojów, by niepotrzebnie nam nie zalegała w szafie.

Dlatego warto postawić na kopertówkę, która, pasuje zarówno do codziennych jak i wieczorowych kreacji, sportowych i eleganckich stylizacji. Na uwagę zasługuje fakt, iż tego rodzaju torebki mogą być wykonane z różnych materiałów, ale do najpowszechniejszych należą kopertówki skórzane. Przede wszystkim, wyróżniają się najwyższą jakością, są wytrzymałe, w związku z czym mogą nam służyć przez wiele lat.

Z pewnością, do najpiękniejszych, ale i też najdroższych należą torebki włoskie, które od lat są wręcz uwielbiane przez kobiety. Otóż, są wykonane z delikatnej, mięciutkiej skóry i dlatego żadne inne torebki nie mogą się z nimi równać. Cechują się bogatą gamą kolorystyczną, a do najmodniejszych odcieni bezdyskusyjnie należy czerń, ponieważ pasuje do każdej kreacji, jest odpowiednia zarówno na co dzień jak i na wieczór. Ponadto, w tym sezonie trendy są beże, brązy, szarości oraz wyraziste barwy jak turkus, czerwień, pomarańcz. Warto dodać, iż skórzane kopertówki zwykle są na pasku lub trzymane w ręce, w szczególności kiedy mówimy o fasonach XXL.

[[AD]]

Równie ładne, ale znacznie tańsze są torebki lakierowane, które są wykonane ze sztucznych materiałów. Trzeba zaznaczyć to, iż zazwyczaj się błyszczą w świetle i niestety widoczne są na nich wszelkie ślady, zwłaszcza odciski palców. Oprócz gładkich fasonów mile widziane są torebki stworzone z materiału imitującego skórę krokodyla czy węża. Większość z nich ma podłużny kształt, posiada klapę i zamykana jest na zapięcie magnetyczne. Niektóre torebki lakierowane posiadają wygodną rączkę, zamiast paska, zdobione są złotymi lub srebrnymi oblamówkami i doskonale pasują do pracy, na przyjęcie koktajlowe, bankiet czy wieczór. Oczywiście mowa tu o markowych wyrobach, które są równie szykowne jak kopertówki ze skóry. Poza tym, mamy jeszcze do dyspozycji torebki zamszowe, które raczej znajdują zastosowanie podczas przyjęć wieczorowych, sylwestra, studniówki czy wesela.

Należy podkreślić to, że zwykle zdobione są koralikami, cyrkoniami, perełkami oraz kokardami i kwiatami. Z pewnością, do najpiękniejszych należą torebki z łańcuszkiem, które są bardzo eleganckie. Podsumowując, kobiece kopertówki mogą być stworzone z rozmaitych materiałów, ale najbardziej gustowne są torebki skórzane, lakierowane i zamszowe. Z powodzeniem możemy je dobierać do różnych kreacji, nosić na co dzień i od święta. Ponadto, są ponadczasowe i nigdy nie wychodzą z mody, a więc nawet przez kilka lat mogą stanowić idealny dodatek do naszego stroju. Jednakże zawsze pamiętamy o tym, by dobierać je do pozostałych elementów naszej stylizacji i okazji.