Kopertówki i kuferki wieczorowe

Kopertówki i kuferki wieczorowe

W garderobie każdej kobiety musi się znaleźć miejsce dla gustownych torebek wieczorowych, które będą stanowić idealny dodatek do kreacji andrzejkowej, sylwestrowej, studniówkowej czy karnawałowej.

Ponadto, doskonale pasują również na romantyczną kolację przy świecach, randkę, a ostatnio sprawdzają się podczas przyjęć weselnych czy koktajlowych. Oczywiście, asortyment torebek na wieczór jest przebogaty, ale w ostatnim czasie największym uznaniem cieszą się oryginalne kopertówki i kuferki, które są nie tylko śliczne, ale i bardzo praktyczne, bowiem możemy w nich pomieścić kilka drobiazgów takich jak kosmetyki i lusterko, bez których żadna pani nie potrafi się obejść.
Jeśli chodzi o kopertówki, to można śmiało powiedzieć, iż są to najzgrabniejsze, małe  torebki na wieczór. Warto podkreślić to, iż również są bardzo wygodne, gdyż możemy je trzymać w ręku albo nosić na pasku i łańcuszku. Nie ulega wątpliwości to, iż niesamowicie szykowne są skórzane torebki, w szczególności włoskie, które dodają kobietom niesamowitego wdzięku. Nie zapominamy także ostylowych kopertówkach zamszowych, które najczęściej zdobione są kamyczkami, cyrkoniami, koralikami czy cekinami, wspaniale mieniącymi się w świetle. Nie mniej piękne są wyroby satynowe dekorowane kokardkami czy kwiatami. Nie ulega wątpliwości to, iż panie najczęściej stawiają na czarne torebki, gdyż po prostu wspaniale pasują do wszystkich barw sukienek wieczorowych, jakie posiadają w szafie. Jednakże równie śliczne są torebki w odcieniach fioletu, oliwki, brązu, turkusa, łososia, srebra, złota czy granatu.
Z pewnością, wspaniałą alternatywą dla kopertówek są bajeczne kuferki z satyny lub z zamszu, które ostatnio przeżywają swój prawdziwy renesans. Warto podkreślić to, iż wyróżniają się prostym kształtem, a ponadto są usztywniane, dlatego przedmioty, które w nich nosimy nie ulegają zniszczeniu. Oprócz tego, posiadają wygodną rączkę i zwykle pasek lub łańcuszek, dzięki któremu możliwie jest też noszenie ich na ranieniu. Poza tym, wśród modnych kolorów kuferków możemy wymienić czerń, beż, srebro i złoto. Mile widziane są również wszelkiego rodzaju zdobienia, w szczególności inspiracje orientalne.
Jak widać, zarówno fantazyjne kopertówki jak i kuferki to idealne torebki na wieczorowe wyjścia, których zalety dostrzegają wszystkie panie, dlatego z roku na rok cieszą się coraz większa popularnością.