Torebki znanych producentów

Torebki znanych producentów

Jednym z powszechnie uznawanych symboli kobiecości są damskie torebki, które nieodzownie towarzyszą każdej Pani. Są one chętnie wybierane ponieważ sprawdzają się idealnie w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji a ponad to są one uniwersalne i nadają się na każdą okazję czy to oficjalną czy też w gronie znajomych.

Wielu projektantów wychodzi z kolekcjami specjalnie przygotowanych torebek, które spełniają oczekiwania każdej chcącej uchodzić za stylową kobiety.
Do najbardziej znanych firm zajmujących się produkcją damskich torebek należą Dolce & Gabbana, DKNY, Louis Vuitton,Versace oraz przede wszystkim Gucci, który zajmuje zdecydowanie pierwsze miejsce w tym rankingu. Ze względu jednak na wypracowaną pieczołowicie nazwę marki i prestiż jaki niesie ze sobą posiadanie ich produktów mamy tutaj do czynienia z naprawdę wysokimi cenami, które dla niektórych mogą wydawać się śmieszne i nie realne jednakże dla wielu fanatyków nie stanowią żadnej przeszkody.
Zacznijmy od Dolce & Gabbany, która stanowi jedną z najbardziej wszechstronnych firm jeśli idzie o torebki. Zajmują się oni produkcją poważnych torebek na oficjalne okazje, które każda kobieta zmuszona jest posiadać jak również pakownych i modnych torebek na co dzień, które są używane zarówno przez dorosłe kobiety jak i młode dziewczyny. Ich torebki to zdecydowana oryginalność, która przejawia się w niekonwencjonalnych zdobieniach, kolorach czy też kształtach potrafiących każdego z nas zaskoczyć. W pewnym aspekcie podobne do torebek Dolce & Gabbany są produkty Louisa Vuittona, który jednak preferuje zdecydowanie bardziej klasyczny styl – stonowane kolory, znane nam kształty i delikatne zdobienia. Jego torebki również mogą być noszone nie zależnie od wieku posiadaczki jednakże zdecydowanie są one przeznaczone na co dzień lub ewentualnie do biura. Z tym samym spotykamy się również u Donny Karan New York czyli DKNY. Jej torebki posiadają zdecydowane miejskie i co dzienne przeznaczenie. Znajdziemy wśród nich zarówno duże, w kształcie worków jak i małe, zgrabne listonoszki.
Na koniec oczywiście dwie marki, które są uwielbiane przez rzesze kobiet na całym świecie czyli Versace i Gucci. Ich kolekcje torebek to ciekawe kształty, niecodzienne zdobienia ale przede wszystkim najwyższa jakość wykonania i materiałów. W przypadku tych dwóch projektantów dozwolone jest dosłownie wszystko i niczym nie dziwi torebka z diamentową aplikacją czy też z haftem wykonanym złotą nicią.