Stylowe torebki

Torebki, torby i plecaki

Torebki, torby i plecaki
Damskie torebki i torby w klasycznych, eleganckich fasonach, skórzane – koloru czarnego, brązowego, wiśniowego i beżowego. Niewielkie torebki wyjściowe oraz nieco większe do biura. Skórzane dyplomatki, walizeczki i kuferki. Spośród torebek codziennych oferujemy duży wybór kształtów, fasonów i kolorów oraz materiałów, z których są uszyte.

Niedrogie kopertówki

Niedrogie kopertówki
Wbrew pozorom śliczne kopertówki wcale nie muszą być kolosalnie drogie, gdyż wystarczy zapoznać się w z ofertą akcji internetowych, by wśród wystawianych na nich fasonów zakupić modną kopertówkę i to za niewielką cenę.

Włoskie torebki skórzane

Włoskie torebki skórzane
Od lat torebki włoskie cieszą się ogromnym uznaniem. Dlaczego? Przede wszystkim, cechują się bogatym asortymentem, bajeczną kolorystyką i co najważniejsze są trwałe, dlatego z powodzeniem będą nam służyć przez wiele, a co najważniejsze nie tracąc nic na swoim wyglądzie.

Markowe torebki

Markowe torebki
Torebki markowe tak naprawdę zarezerwowane są dla nielicznych kobiet, gdyż kosztują nieziemsko dużo, bowiem ich zakup wiąże się z wydatkiem około kilku tysięcy złotych, a czasami nawet i więcej.

Śliczne torebki dla dziewczynek

Śliczne torebki dla dziewczynek
Małe dziewczynki uwielbiają się stroić, paradować w cudownych sukieneczkach, oczywiście kręcących, których idealnym uzupełnieniem są bajeczne buciki i bezwzględnie śliczna torebka. Nie ulega wątpliwości to, iż torebki dla młodych dam muszą być koniecznie kolorowe, niesamowicie zdobione i przybierać oryginalne kształty.