Torebki sylwestrowe

Torebki sylwestrowe

Torebka to niezmiernie ważny atrybut każdej kobiety. Nie ma okazji i miejsca, gdzie kobieta nie potrzebowałaby torebki. Prawda jest taka, że panowie chętnie korzystają z pojemności kobiecej torebki wrzucając tam swoje dokumenty, telefon komórkowy czy choćby papierosy.

Nie da się ukryć, że odpowiednio dopasowana torebka może stać się integralną częścią każdego stroju, nawet sylwestrowej kreacji. Na dodatek może swoim kolorem i fasonem podkreślać barwę i styl kreacji.
Kreatorzy mody i styliści stawiają na minimalizm torebkowy. Torebka dobrana do sylwestrowej sukni musi być elegancka i praktyczna. Z pewnością na bal żadna kobieta nie weźmie torebki-worka lub sportowych toreb, dlatego często panie kupują torebeczki lub kopertówki tylko i wyłącznie na tego typu okazje. Małe torebki z paskiem zawieszane przez ramię, występują najczęściej w trzech uniwersalnych kolorach: czarnym, białym i złotym. Torebka kolorystycznie powinna być dobrana do innych elementów, np. butów sylwestrowych, paska, spinek czy opaski we włosach. Najpopularniejsze i szalenie modne są małe torebki ze złoconą lub posrebrzaną klamrą na zapinanie, pasek wykonany jest z materiału w kolorze torebki albo jest połyskującym cienkim łańcuchem. Do takich niewielkich torebek możemy dopinać broszki i przypinki, np. duży czarny kwiat. Torebki takie są wykonywane ze skóry, skóry ekologicznej lub zamszu. Z pewnością nie zaszkodzi jeśli torebka będzie lakierowana lub wykonana z połyskującego materiału. Sylwestrowe torebki są najczęściej przyozdabiane cekinami lub kamieniami, które się błyszczą, koralikami lub brokatem. Nie powinna być kiczowatym elementem stroju, wręcz przeciwnie, powinna uwydatniać nasz gust i styl.
Jak zostało wspomniane, torebki wieczorowe są niewielkie, nie pasuje, aby kobieta w eleganckiej sylwestrowej kreacji pokazała się na balu z ogromną torbą, w której zmieściła wszystko, co najpotrzebniejsze. No właśnie – w sylwestrową noc nie trzeba brać tego, co zazwyczaj wkładamy do torebek. Same najpotrzebniejsze rzeczy: dokumenty, telefon komórkowy, ewentualnie jeden czy dwa najpotrzebniejsze kosmetyki. Z pewnością nie będzie potrzebna cała wielka kosmetyczka. Jeśli chcemy wziąć ze sobą zapasową parę butów, zapasowe rajstopy czy aparat do robienia zdjęć, warto zastanowić się czy niektórych z tych rzeczy nie można zostawić w samochodzie lub szatni, tak, aby w każdej chwili móc po to pójść.
Firma River Island wydała całą linię miniaturowych wieczorowych torebek: od czarnych, klasycznych i niezwykle eleganckich, po kolorowe, wysadzane lśniącymi kamyczkami. Zatroszczyli się również o bogactwo kształtów: opływowe, prostokątne, o wyglądzie małych portmonetek, kopertówki, małe worki.
Z pewnością każda pani znajdzie wśród różnych bogatych ofert torebkę w sam raz dla siebie.