Torebki na codzień

Eleganckie torebki i galanteria dla pań

Stylowa torebka to podstawowy atrybut każdej modnej damy. Przede wszystkim, pełni ona nie tylko funkcję dekoracyjną, ale i praktyczną, gdyż skrywa w sobie najrozmaitsze kobiece skarby. Oczywiście, jedna torebka dla kobiety to stanowczo za mało, gdyż obowiązkowo musi posiadać w swojej kolekcji co najmniej kilka fantastycznych torebek, zarówno małych jak i dużych, codziennych i wyjściowych, które będą się mienić w całej palecie barw, by można je było dopasować do różnych kreacji. Z pewnością, ostatnim krzykiem mody są gustowne listonoszki, które najczęściej wykonane są ze skóry.

Duże i pojemne torby letnie i na zimę

Ostatnio, można zauważyć, że na topie są duże i pojemne torby, które są cenione przez kobiety w każdym wieku. Ich ogromną zaletą jest to, iż możemy przechowywać w nich najrozmaitsze przedmioty, bez których jest się trudno obejść w trakcie dnia.

Torebki sportowe

Jeśli ktoś myśli, iż torebki sportowe można nosić wyłącznie do dresów i ortalionów jest w dużym błędzie, gdyż również wspaniale wyglądają w zestawie z jenasami, legginsami, codzienną sukienką czy spódnicą.

Małe i duże listonoszki

W tym sezonie będą królować listonoszki, zarówno duże jak i małe, które z powodzeniem zaczynają wypierać workowate torebki, które do tej pory były bezkonkurencyjne, bowiem przez ostatnich kilka lat dominowały na wybiegach mody i ulicach.