Torebki na codzień

Kopertówki w dużym rozmiarze

Jeszcze do niedawna kopertówki było kojarzone głównie z małymi torebkami, najczęściej wieczorowymi. Obecnie, w modzie są kopertówki XXL, które wypierają torebki worki, królujące przez wiele sezonów.

Torebki z materiału i koszyki

Nie ulega wątpliwości to, że podczas lata kobiety najchętniej sięgają po torby materiałowe. Trzeba powiedzieć o tym, że wśród nich dominują płócienne wyroby, które idealnie sprawdzają się podczas wakacji, gdyż dodają naszym stylizacjom lekkości.

Torebki, torby i plecaki

Damskie torebki i torby w klasycznych, eleganckich fasonach, skórzane – koloru czarnego, brązowego, wiśniowego i beżowego. Niewielkie torebki wyjściowe oraz nieco większe do biura. Skórzane dyplomatki, walizeczki i kuferki. Spośród torebek codziennych oferujemy duży wybór kształtów, fasonów i kolorów oraz materiałów, z których są uszyte.

Niezastąpione kopertówki i kuferki, torebki woreczki

Torebka to taki swoisty damski niezbędnik. Żadna szanująca się kobieta nie wyjdzie z domu bez swej nieodłącznej towarzyszki, nawet jeśli to tylko krótki spacer czy wizyta u przyjaciółki. Co można znaleźć w kobiecej torebce? Wszytko od kosmetyków po prasę – aktualną i tę nieco przedawnioną.

Duże i pojemne torby letnie i na zimę

Ostatnio, można zauważyć, że na topie są duże i pojemne torby, które są cenione przez kobiety w każdym wieku. Ich ogromną zaletą jest to, iż możemy przechowywać w nich najrozmaitsze przedmioty, bez których jest się trudno obejść w trakcie dnia.

Eleganckie torebki i galanteria dla pań

Stylowa torebka to podstawowy atrybut każdej modnej damy. Przede wszystkim, pełni ona nie tylko funkcję dekoracyjną, ale i praktyczną, gdyż skrywa w sobie najrozmaitsze kobiece skarby. Oczywiście, jedna torebka dla kobiety to stanowczo za mało, gdyż obowiązkowo musi posiadać w swojej kolekcji co najmniej kilka fantastycznych torebek, zarówno małych jak i dużych, codziennych i wyjściowych, które będą się mienić w całej palecie barw, by można je było dopasować do różnych kreacji. Z pewnością, ostatnim krzykiem mody są gustowne listonoszki, które najczęściej wykonane są ze skóry.

Torebki sportowe

Jeśli ktoś myśli, iż torebki sportowe można nosić wyłącznie do dresów i ortalionów jest w dużym błędzie, gdyż również wspaniale wyglądają w zestawie z jenasami, legginsami, codzienną sukienką czy spódnicą.

Małe i duże listonoszki

W tym sezonie będą królować listonoszki, zarówno duże jak i małe, które z powodzeniem zaczynają wypierać workowate torebki, które do tej pory były bezkonkurencyjne, bowiem przez ostatnich kilka lat dominowały na wybiegach mody i ulicach.