Torebki na codzień

Torebki znanych producentów

Torebki znanych producentów
Jednym z powszechnie uznawanych symboli kobiecości są damskie torebki, które nieodzownie towarzyszą każdej Pani. Są one chętnie wybierane ponieważ sprawdzają się idealnie w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji a ponad to są one uniwersalne i nadają się na każdą okazję czy to oficjalną czy też w gronie znajomych.

Śliczne torebki dziewczęce

Śliczne torebki dziewczęce
Nie wątpliwie nie sposób zaplanować ciekawego i pomysłowego stroju dla dziecka bez uwzględnienia najróżniejszych dodatków i galanterii. Nasze młode damy pragną przecież wyglądać równie pięknie jak ich mamy, niezależnie od okazji. Aby dopełnić dziewczęcego stroju, przygotowanego na specjalną okazję lub ważne dla dziecka wydarzenia, należy także pomyśleć nad zakupem odpowiedniej torebki.

Eleganckie torebki i galanteria dla pań

Eleganckie torebki i galanteria dla pań
Stylowa torebka to podstawowy atrybut każdej modnej damy. Przede wszystkim, pełni ona nie tylko funkcję dekoracyjną, ale i praktyczną, gdyż skrywa w sobie najrozmaitsze kobiece skarby. Oczywiście, jedna torebka dla kobiety to stanowczo za mało, gdyż obowiązkowo musi posiadać w swojej kolekcji co najmniej kilka fantastycznych torebek, zarówno małych jak i dużych, codziennych i wyjściowych, które będą się mienić w całej palecie barw, by można je było dopasować do różnych kreacji. Z pewnością, ostatnim krzykiem mody są gustowne listonoszki, które najczęściej wykonane są ze skóry.

Torebki sportowe

Torebki sportowe
Jeśli ktoś myśli, iż torebki sportowe można nosić wyłącznie do dresów i ortalionów jest w dużym błędzie, gdyż również wspaniale wyglądają w zestawie z jenasami, legginsami, codzienną sukienką czy spódnicą.