Małe i duże listonoszki

Małe i duże listonoszki

W tym sezonie będą królować listonoszki, zarówno duże jak i małe, które z powodzeniem zaczynają wypierać workowate torebki, które do tej pory były bezkonkurencyjne, bowiem przez ostatnich kilka lat dominowały na wybiegach mody i ulicach.

Otóż, znakiem rozpoznawczym gustownych listonoszek jest duża klapa zapinana na klamrę oraz długi pasek.
Ponadto, największym uznaniem cieszą się kwadratowe torebki, które umożliwiają przechowywanie zeszytów i notatek, gdyż trzeba obiektywnie powiedzieć, iż w dużej mierze sięgają po nie uczniowie i studenci, którzy są znudzeni nieatrakcyjnymi plecakami. Poza tym, ich zalety doceniają nie tylko kobiety, ale i mężczyźni, którzy zamieniają na nie tradycyjne aktówki i dyplomatki. Oczywiście, modne są również półokrągłe teczki, które jak najbardziej pasują na wypad na miasto czy spotkanie  przyjaciółmi. Kolejną zaletą listonoszek są liczne przegródki, które umożliwiają przechowywanie w nich notatek czy długopisów, a co za tym idzie, panuje dzięki nim ład w naszej torebce, co jest niesamowicie ważne, gdy potrzebujemy szybko  znaleźć w niej klucze lub portfel. Oprócz tego, większość modeli posiada także wygodną rączkę, a więc istnieje również możliwość noszenia jest w dłoni.
Nie ulega wątpliwości to, iż najefektowniej wyglądają skórzane torebki, w szczególności w odcieniach brązu i rudego, które obecnie są na czasie. Jednak na uwagę zasługują również czarne, fioletowe, zielone czy oliwkowe torebki, które są także ładne. Niestety, skórzane torebki są dosyć drogie, w związku z czym nie każdego na nie stać, ale na pocieszenie można dodać, iż do dyspozycji mamy jeszcze listonoszki ze skóry ekologicznej, które są o wiele tańsze od swym naturalnych odpowiedników. A, co najważniejsze wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dlatego różnica pomiędzy nimi jest na pierwszy rzut oka praktycznie niezauważalna.
Poza tym, coraz modniejsze są również listonoszki w wydaniu sportowym, które są wykonane z przeróżnych tkanin sztucznych. Ponadto, najczęściej są ozdobione napisami, naszywkami, nadrukami czy logo firmy. Mile widziane są także wyszukane wzory i motywy. Na uwagę zasługują też  zamszowe listonoszki w wersji mini, które są niezastąpione podczas spacerów czy wyjścia do kina, bowiem można w nich schować najpotrzebniejsze drobiazgi. Natomiast, gdy są ozdobione cyrkonami, kamyczkami bądź kokardki doskonale naddają np. na zabawę sylwestrową.