Torebki wieczorowe

Kopertówki w dużym rozmiarze

Jeszcze do niedawna kopertówki było kojarzone głównie z małymi torebkami, najczęściej wieczorowymi. Obecnie, w modzie są kopertówki XXL, które wypierają torebki worki, królujące przez wiele sezonów.

Ślubne kopertówki

Ślub to szczególne wydarzenie w życiu każdej kobiety, dlatego w tym dniu pragnie wyglądać wyjątkowo. Oczywiście, ważną rolę odgrywa tu sukienka ślubna, która powinna być idealnie skrojona, a także dopasowana do osobowości panny młodej.

Wizytowa czarna torebka

Nie ulega wątpliwości to, że każda kobieta w swojej szafie powinna mieć wizytową torebkę, którą będzie stanowiła idealne uzupełnienie sukni wieczorowej, kreacji sylwestrowej czy weselnej. Oczywiście, w tym wypadku najlepiej jest postawić na czarną torebkę, która będzie pasować do wszystkiego.

Klasyczna czarna torebka

Czarna torebka była, jest i zawsze będzie modna, dlatego iż pasuje do wszystkiego i na każdą okazję. Przede wszystkim, możemy ją nosić do pracy, szkoły, na randkę czy przyjęcie rodzinne. A, co najważniejsze jest niesamowicie elegancka i koniecznie każda pani powinna posiadać ją w swojej szafie, mało tego niejeden, ale co najmniej kilka egzemplarzy, zarówno małych jak i dużych.

Kopertówki i kuferki wieczorowe

W garderobie każdej kobiety musi się znaleźć miejsce dla gustownych torebek wieczorowych, które będą stanowić idealny dodatek do kreacji andrzejkowej, sylwestrowej, studniówkowej czy karnawałowej.