Torebki wieczorowe

Torebki sylwestrowe

Torebki sylwestrowe
Torebka to niezmiernie ważny atrybut każdej kobiety. Nie ma okazji i miejsca, gdzie kobieta nie potrzebowałaby torebki. Prawda jest taka, że panowie chętnie korzystają z pojemności kobiecej torebki wrzucając tam swoje dokumenty, telefon komórkowy czy choćby papierosy.

Wizytowa czarna torebka

Wizytowa czarna torebka
Nie ulega wątpliwości to, że każda kobieta w swojej szafie powinna mieć wizytową torebkę, którą będzie stanowiła idealne uzupełnienie sukni wieczorowej, kreacji sylwestrowej czy weselnej. Oczywiście, w tym wypadku najlepiej jest postawić na czarną torebkę, która będzie pasować do wszystkiego.

Ślubne kopertówki

Ślubne kopertówki
Ślub to szczególne wydarzenie w życiu każdej kobiety, dlatego w tym dniu pragnie wyglądać wyjątkowo. Oczywiście, ważną rolę odgrywa tu sukienka ślubna, która powinna być idealnie skrojona, a także dopasowana do osobowości panny młodej.

Klasyczna czarna torebka

Klasyczna czarna torebka
Czarna torebka była, jest i zawsze będzie modna, dlatego iż pasuje do wszystkiego i na każdą okazję. Przede wszystkim, możemy ją nosić do pracy, szkoły, na randkę czy przyjęcie rodzinne. A, co najważniejsze jest niesamowicie elegancka i koniecznie każda pani powinna posiadać ją w swojej szafie, mało tego niejeden, ale co najmniej kilka egzemplarzy, zarówno małych jak i dużych.