Torebki sportowe

Torebki sportowe

Jeśli ktoś myśli, iż torebki sportowe można nosić wyłącznie do dresów i ortalionów jest w dużym błędzie, gdyż również wspaniale wyglądają w zestawie z jenasami, legginsami, codzienną sukienką czy spódnicą.

Otóż, powstały one z myślą nie tylko o kobietach uprawiających sport, ale także o paniach, które nie preferują eleganckiego stylu ubierania się, prowadzą aktywny tryb życia i cenią sobie wygodę. Warto podkreślić to, iż stanowią wspaniałą alternatywę dla nieatrakcyjnych plecaków, które najczęściej są mało kobiece i pasują tylko niektórych elementów garderoby. Przede wszystkim, torby sportowe są bardzo pojemne i wytrzymałe, w związku z tym, bardzo często sięgają po nie licealistki i studentki, a także panie często robiące duże zakupy. Ponadto, posiadają liczne kieszonki i przegródki, a także cechują się bogatą, a wręcz szaloną kolorystyką.

Oczywiście do najmodniejszych odcieni należą: zieleń, żółć, błękit, róż, biel, pomarańcz, seledyn, fiolet, rudy, czerwień i czerń. Mile widziane są także eksperymenty kolorystyczne oraz oryginalne motywy jak kratka, kółka, paski, grochy, mazaki, gwiazdki, panterka czy cętki. Oprócz tego, torby w stylu sportowym często dekorowane są wieloma sprzączkami, zamkami, napisami, nadrukami oraz logo firmy. Nie ulega wątpliwości to, iż ogromnym uznaniem cieszą się sportowe kuferki, zarówno małe jak i duże fasony, które można trzymać w reku lub nosić na ramieniu, bowiem zwykle posiadają też regulowany pasek.

Należy wspomnieć o tym, iż mniejsze torebki służą także dziewczętom jako kosmetyczki, w których przechowują niezbędne skarby. Na uwagę również zasługują skórzane torby sportowe, które najczęściej są dwukolorowe i posiadają nadrukowany znak firmowy określonej marki lub literki, ewentualnie cyfry. Ponadto, są niesamowicie masywne i trwałe, dlatego z powodzeniem będą nam służyć przez wiele lat. Nie można także pominąć ogromnych torb plażowych, stworzonych głownie z nieprzemakalnych tkanin, które świetnie się naddają też na zakupy. Na uwagę zasługują także filcowe torebki w stylu retro, które mogą przybierać różne formy – kwadratowe, okrągłe, prostokątne, walcowate, najczęściej mają podwójne uszy oraz są zdobione fantazyjnymi wzorami.

Poza tym, niezwykle modne są sportowe worki, gdyż w stanie są pomieścić naprawdę wszystko. Na koniec, trzeba jeszcze wymienić tu sportowe listonoszki, gdyż od paru sezonów są modowym hitem numer jeden, ponieważ są wygodne i pasują praktycznie do wszystkiego.