Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego

Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego

Potrzebujesz profesjonalnego tłumacza języka szwedzkiego? I to takiego, który tłumaczy naprawdę dobrze? Właśnie go znalazłeś! Oferuję tłumaczenia i przekłady od wielu lat i znam swoją dziedzinę bardzo gruntownie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź, jak dużo jestem w stanie dla Ciebie zrobić.

Od trzech dekad działam jako tłumacz. Jestem absolwentką UJ w Krakowie. Zawodowo tłumaczę dokumenty prawne i finansowe, akty stanu cywilnego i sprawozdania. Tylko do tej pory przełożyłam jedenaście pozycji takich autorów, jak: Inga-Britta Sundqvist, Håkan Nesser czy Camilla Ceder.
Moje kompetencje i wieloletnie doświadczenie spowodowały, iż byłam tłumaczką premier E. Kopacz oraz prezydenta A. Dudy w czasie oficjalnej wizyty w Skandynawii. Wykonywana praca jest moją wielką pasją.
Moją wizytówką jest dobra jakość tłumaczeń oraz punktualność. Udzielam wsparcia przedsiębiorstwom i małym organizacjom, jak również osobom prywatnym. Samodzielnie kieruję swoim biurem i  wyceniam poszczególne zamówienia. Zobowiązuję się tylko do tych zleceń, które  na 100% zrealizuję dobrze. Specjalizuję się w takich branżach, jak: ekologia, finanse i produkcja. Wykonuję tłumaczenia przysięgłe i towarzyszące, jak również tłumaczenia skandynawskich aktów notarialnych.
Zapewniam moim klientom uczciwość. Zanim rozpocznę wykonywać zadanie, wyznaczam określony termin realizacji zlecenia, a później go się trzymam. Możesz być pewien, że u mnie konkretną treść otrzymasz na czas. Co więcej, oferuję korzystną cenę w stosunku do jakości.
Ze względu na fakt, iż stale się kształcę oraz mam kontakt ze Szwedami, bez problemu dopasowuję swój szwedzki do konkretnego zamówienia klienta.
W zależności od rodzaju zlecenia wyceniam całość na bazie liczby znaków bądź też bloków rozliczeniowych, przy czym każdy trwa trzy lub cztery godziny. Jeżeli chcesz otrzymać dokładną wycenę, zadzwoń. Zachęcam do kontaktu.
Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego